Team

Dit is het team van Educatief Centrum 't Sparrenbos.

Alice vd Vloedt

KDV Verticale groep “Okidoki’s” (0-4 jaar)

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

Angela van Balen

Vlinderklas

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Anne Brons

VSO, BSO De Papegaaien (groep 3 en 4)

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

Anneke Ekstijn

BSO De Papegaaien (groep 3 en 4)

Werkdagen: maandag en dinsdag

Anneke Janssen

KDV Peutergroep “Bengels” (2-4 jaar)

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

Anne Willemen

Leerkracht groep 3B

Werkdagen: maandag, dinsdag

Ans Schweig

Peuterarrangement “Bolleboos” (2,5-4 jaar)

Werkdagen: maandag-, dinsdag-, donderdag- en vrijdag ochtend

Bianca Dappers

Leerkracht groep 6A

Werkdagen: woensdag t/m vrijdag

Christa Verkammen

Leerkracht groep 5A

Werkdagen: dinsdag, donderdag, vrijdag

Daniëlle Jeurissen

Leerkracht groep 3B

Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Daphne Buitenkamp

Leerkracht groep 4B

Werkdagen: maandag en dinsdag

Daphne van der Brugh

Leerkracht groep 6A

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag om de week

Demi Kersten

Leerkracht groep 7B

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Eefke Willekens

KDV Babygroep “Bambino’s” (0-2 jaar)

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag

Enola Villanueva

VSO en KDV Peutergroep “Bengels” (2-4 jaar)

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Esther van Gerwen

Leerkracht groep 1-2 Kikkers

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

Hans van Zoggel

Directeur EC 't Sparrenbos

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Heleen Kalis

Leerkracht groep 6B

Werkdagen: maandag t/m woensdag

Heleen Kuiper

IB-er

Werkdagen: maandag t/m donderdag

Henri van der Doelen

Conciërge

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

Hetty Gallé

Ondersteuning

Werkdagen: maandag-, dinsdag-, woensdag-, donderdag- en vrijdagochtend

Inge van Vessem

KDV Babygroep “Bambino’s” (0-2 jaar)

Werkdagen: maandag en donderdag

Irma Wezer

BSO De Merels (groep 1 en 2) en Papegaaien (groep 3 en 4)

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Jane Krootjes

Ondersteuning

Werkdagen: maandag t/m donderdag

Jeroen Büller

Leerkracht groep 4A

Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Judy Boer

Leerkracht groep 1-2 Beren

Werkdagen: om de week woensdag, donderdag en vrijdag

Lianne v Lith

KDV Verticale groep “Okidoki’s” (0-4 jaar)

Werkdagen: Vrijdag

Linda van Hofwegen

Leerkracht groep 7A en 8B

Werkdagen: dinsdag, woensdag en vrijdag

Lucia Leenheers

Leerkracht groep 5B

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Maik Jansen

VSO, TSO, BSO en Conciërge

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Marieke Baten

NewtonKids

Werkdagen: maandag en dinsdag

Marieke van Dooren

TSO (tussenschoolse opvang)

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

Marloes v Engelen

TSO (tussenschoolse opvang)

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

Maudy van der Plas

Leerkracht groep 8A en 8B

Werkdagen: maandag, om de week dinsdag, donderdag en vrijdag

Miek van Schijndel

Leerkracht groep 4B

Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Milon van Dommelen

Leerkracht groep 4A

Werkdagen: maandag en dinsdag

Mirjam Vermeulen

Leerkracht groep 1-2 Beren

Werkdagen: maandag, dinsdag, om de week woensdag

Naomi van der Burg

Leerkracht groep 1-2 Giraffen

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Pamela Plasmeijer

Leerkracht groep 1-2 Kikkers, ECstra

Werkdagen: maandag en dinsdag

Pascal van Schijndel

Administratief medewerker

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdagochtend

Renske van der Biezen

Leerkracht groep 3A

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Renske van Kilsdonk

Leerkracht gym

Werkdagen: dinsdag en donderdag

Sammy – Jo Vroomans

KDV Verticale groep “Okidoki’s” (0-4 jaar) en BSO De Merels (groep 1 en 2)

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Sonja Peperkamp

Leerkracht groep 7A

Werkdagen: maandag t/m donderdag

Sonja Ulehake

Leerkracht groep 6B

Werkdagen: woensdag t/m vrijdag

Suzanne van der Poll

Leerkracht groep 5A

Werkdagen: maandag t/m woensdag

Vincent Las

Muziekleerkracht

Werkdagen: vrijdagochtend

Vivian van Amerom

KDV Babygroep “Bambino’s” (0-2 jaar)

Werkdagen: dinsdag en donderdag

Wanda Verduijn

KDV Verticale groep “Okidoki’s” (0-4 jaar)

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

Wietske Coster

BSO De Merels (groep 1 en 2)

Werkdagen: dinsdag en donderdag

Yvette Wijtman

Leerkracht groep 8A

Werkdagen: maandag, dinsdag om de week, woensdag, donderdag en vrijdag.